PATRONAT MEDIALNY

unnamed

 

Portal mojacukrzyca.org działa w sieci już od 15 lat! Jest pierwszą i największą stroną o cukrzycy w polskim Internecie. Serwis przeznaczony jest dla osób chorych na cukrzycę, jak również dla wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy i chorób współistniejących. Głównym celem serwisu jest dostarczania aktualnych informacji z dziedziny diabetologii. Zadaniem portalu jest umożliwianie nawiązania kontaktu między diabetykami.

Do dyspozycji pozostaje rozbudowana strona, a także obszerne forum dyskusyjne. Portal obecny jest także w mediach społecznościowych, gdzie edukuje i integruje środowisko chorych. Aktualizacje wprowadzane są kilka razy w tygodniu.

Założeniem serwisu jest to, aby wszyscy tworzyli jego zawartość. Każdy może zamieścić bezpłatnie komunikat, informację lub ogłoszenie oraz przesłać opowiadanie. Portal mojacukrzyca.org – od 15 lat dla Was!

 

 

diabetologia_online_krzywepng

Portal edukacyjny dla lekarzy, pielęgniarek i pacjentów

unnamed

DiABEtyK to magazyn społeczno-medyczny dla chorych na cukrzycę, wydawany w cyklu miesięcznym. Na rynku istnieje od 1988 r.

To pismo dla osób z cukrzycą, które chcą: wiedzieć więcej o swojej chorobie, zapobiegać powikłaniom towarzyszącym cukrzycy, lepiej sobie radzić z chorobą, wytrwać w zdrowiu mimo cukrzycy. Różnorodność i wysoki poziom merytoryczny publikacji DIABETYK zawdzięcza swoim autorom: lekarzom, dietetykom, farmaceutom, specjalistom różnych dziedzin i in.

DIABETYK to pismo przede wszystkim dla niespecjalistów, dlatego podejmowane na jego łamach zagadnienia opisywane są w sposób zrozumiały i przystępny, aby w jak największej mierze przyczyniły się do popularyzacji wiedzy o zdrowym stylu życia oraz edukacji umożliwiającej skuteczną terapię cukrzycy i zapobieganie powikłaniom tej choroby.

www.diabetyk.pl