FIRMY WSPIERAJĄCE

 

 

ascensia

 

Ascensia Diabetes Care powstała w 2016 roku w wyniku przejęcia Bayer Diabetes Care przez Panasonic Healthcare Holdings. Dostarczamy wygodne i łatwe w obsłudze systemy i akcesoria do monitorowania glikemii. Ściśle współpracujemy z pracownikami służby zdrowia i innymi partnerami po to aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy dokładności pomiaru. Wspieramy chorych niezależnie od typu cukrzycy, stadium choroby czy potrzeby częstotliwości oznaczeń glikemii. I Mistrzostwa
Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej to wydarzenie, które jest świętem chorych na cukrzycę aktywnych fizycznie. Życzymy zawodnikom wielu pozytywnych wrażeń i cieszymy się, że jesteśmy partnerem tego przedsięwzięcia.

 

logo-diabetyk24Diabetyk24 to sklep internetowy z artykułami dla osób chorych na cukrzycę. Jesteśmy najstarszym tego typu sklepem w Polsce i liderem w diabetologii online. Nasz zespół tworzą ludzie związani z branżą diabetologiczną od kilkunastu lat, którzy dbają o najwyższą jakość usług. Stale współpracujemy z pacjentami i środowiskiem medycznym. Z największą przyjemnością wspieramy akcje aktywujące osoby chore na cukrzycę i pokazujące, że diabetycy mogą osiągać rzeczy wielkie.

Zespół Diabetyka24