PODZIĘKOWANIA

fba-blue

 

Marka Foods by Ann została stworzona przez Annę Lewandowską, trenerkę, specjalistkę do spraw żywienia i wielokrotną medalistkę Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym, a prywatnie żonę piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Punktem zapalnym powstania marki Foods by Ann było stworzenie produktów, które dotychczas były niedostępne w sprzedaży. Celem marki jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz pokazanie, że produkt zdrowy nie musi się kojarzyć z wyrzeczeniem.

Markę Foods by Ann wyróżnia połączenie bezpieczeństwa oraz gwarantowanej jakości. Surowce, z których powstają nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Nie ma w nich chemicznych wspomagaczy ani dodanych cukrów. Flagowym produktem sygnowanym marką Foods by Ann są ENERGY BARS. Batony to forma zdrowej, funkcjonalnej przekąski. Świetnie sprawdzają się jako lunch lub posiłek okołotreningowy. Ich składniki to jedynie owoce, warzywa, orzechy oraz liofilizowane superfoods. Co więcej, ENERGY BARS nie zawierają glutenu ani laktozy oraz są wolne od GMO. PRODUKT Foods by Ann JEST SYNONIMEM HOLISTYCZNEGO, ZDROWEGO PODEJŚCIA DO ŻYCIA

nutricia_amn_logo_2_col_rgb Nutricia Medyczna jest liderem na polskim rynku żywienia medycznego. Naszą misją jest sprawienie, by żywienie medyczne było integralną częścią leczenia. Dbałość o pacjentów oraz ich bliskich, poprzez dostarczanie im najlepszych, kompleksowych rozwiązań w zakresie specjalistycznego żywienia w chorobie to podstawowy element naszej działalności.
Oferujemy ponad 200 najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Specjalizujemy się w leczeniu żywieniowym dedykowanym różnym grupom pacjentów np. onkologicznym czy neurologicznym. Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie chorób metabolicznych i rzadkich. Wspieramy także pacjentów wymagających żywienia dojelitowego w warunkach domowych. www.nutriciamedyczna.pl