PARTNERZY

logo-novo-nordisk

 

Novo Nordisk jest firmą farmaceutyczną, światowym liderem w opiece nad osobami z cukrzycą. Jako lider w opiece diabetologicznej czujemy się zobowiązani do prowadzenia działań na rzecz profilaktyki cukrzycy, jak również zapobiegania jej powikłaniom. Traktujemy te inicjatywy nie tylko jako nasz obowiązek, ale przywilej.

Prowadzony międzynarodowy program changing diabetes realizowany w Polsce pod hasłem razem zmieniajmy cukrzycę pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.  W ramach realizacji tegorocznej kampanii społeczno-edukacyjnej „Ścigamy się z cukrzycą”, podjęliśmy akcję podnoszenia publicznej świadomości na temat cukrzycy oraz promowania zdrowego stylu życia. Pierwsza profesjonalna drużyna kolarska Team Novo Nordisk wystąpiła w Tour De Pologne, a obok profesjonalistów w wydarzeniu wzięły udział osoby związane środowiskiem diabetyków tworzącej skład drużyny Amatorskiej.

Jako firma dokładamy wszelkich starań do szerzenia wiedzy na temat cukrzycy oraz wspieramy inicjatywy na rzecz jej profilaktyki. I Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej nie tylko zwiększą świadomość jak ważnym elementem leczenia jest aktywność fizyczna, ale przyczynią się do integracji środowiska pacjentów.